Proti Bratislavě s novými jmény i staronovými tvářemi

Kdo nemůže dospat a těší se na první zápas interligové sezóny 2015/2016, máme pro něj pár novinek, o kterých možná ještě neslyšel. Nejenže zlínský tým doplnily mladé a talentované dorostenky, do sestavy se vrátí i zkušené hráčky. 

Abychom nepředbíhaly událostem, první změnou byl příchod třech dorostenek. Veronika Holčíková, Barbora Kryšková a Natálie Gartnerová zapadly mezi již déle hrající interligové hráčky. Aby taky ne, však jsme všichni jedna zlínská krev. Co možná někdo netušil a ani nečekal, je návrat levé křídelnice Kateřiny Brzóskové. Ta zítra proti Bratislavě na zlínské palubovce nastoupí jako by ani neodešla. Mezi tyčemi bude stát nová posila Žaneta Stojarová, která ve Zlíně začínala, takže pro ni je to taky návrat domů. Sestavu po zranění doplní i Helena Brandová, která v březnu podstoupila plastiku vazu a nyní je už v pořádku. 

To ale není všechno! Na novou sezónu jsou potřeba i nové dresy. Sportovní značka Salming bude pro tento rok holky oblékat a musím podotknout, že dresy jim velmi sluší. Klasicky se budeme držet žlutomodré kombinace. 

Je toho víc než dost a máte se na co těšit! A my se už těšíme na vás! Přijďte nás povzbudit! Zápas začíná v 16:00 v sobotu 5. 9.

1 Baník Most 41
2 Slavia Praha 40
3 Iuventa Michalovce 38
4 Duslo Šaľa 36
5 SHK Veselí n.M. 30
6 Zora Olomouc 30
7 Sokol Poruba 28
8 ŠŠK Prešov 26
9 HC Zlín 12
10 Sokol Písek 10
11 HK Hodonín 10
12 Bánovce n.B. 7